wartościowy spis stron

Pragniesz zrealizować swoje marzenia? Nic prostszego. Stowarzyszenie Spadochronowy Klub Sportowy Sky Camp pomoże Ci w tym. Szkolenie AFF z pewnością będzie dla Ciebie wyjątkowym wydarzeniem - czymś, czego nie zapomnisz do końca swojego życia. Nasi instruktorzy prowadzą również kursy dla grup zaawansowanych.

Szkolenie AFF

Jeżeli pragniesz, aby ostatni dzień przed zamążpójściem był dla Ciebie wyjątkowy, skorzystaj z oferty, jaką przygotowała nasza firma. Naszą specjalnością jest organizacja niezapomnianych imprez, takich jak np. wieczór panieński. Jeżeli chcesz świętować w Poznaniu, to mamy ofertę, która zapewni Ci zabawę na najwyższym poziomie. Z naszą pomocą zapomnisz o stresie związanym z nadchodzącym ślubem. Gwarantujemy, że przygotujemy dla Was wydarzenia dostosowane do indywidualnych oczekiwań, dzięki czemu spędzicie ten dzień tak, jak chcecie!

wieczór panieński Poznań

Oprócz szachów w naszej ofercie znajdą Państwo także coś wyjątkowego! To gra backgammon. Podobnie, jak w przypadku królewskiej gry, tak i tu plansza zrobiona jest z drewna najwyższej jakości. Na naszej stronie znaleźć można je w różnej wielkości. Tak więc, jeśli mamy zamiar grać w nią w domu można wybrać jej większą wersję. Jeśli natomiast wybieramy się w podróż - polecamy wariant mniejszy.

Backgammon

Ulubiona rozrywka każdego młodszego i starszego malucha? Wodne place zabaw, których projektowaniem oraz stawianiem zajmuje się nasza firma. Ze stworzonych przez nas rozwiązań mogą bezpiecznie korzystać dzieci w każdym wieku pod czujnym okiem rodziców relaksujących się lub pływających w pobliskim basenie.

wodne place zabaw

Przyjeżdżacie z dziećmi do stolicy Wielkopolski? Poza klasycznymi atrakcjami, jak trykające się koziołki czy Park Cytadela, możecie je zabrać również na paintball laserowy! Na naszej arenie z chęcią ugościmy wycieczki szkolne, które przyjechały do Poznania. Gwarantujemy niezapomnianą rozrywkę dla maluchów!

Wycieczki szkolne Poznań