wartościowy spis stron

Ośrodek jeździecki Pegaz serdecznie zaprasza wszystkich miłośników koni! Jesteśmy grupą, która uczy bądź doskonali umiejętności jazdy konnej, jednocześnie dostosowując poziom nauczania do każdego uczestnika. Proponujemy naukę jazdy w przyjaznej atmosferze. Atrakcyjne warunki współpracy docenili nasi klienci. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego ośrodka jeździeckiego. Gwarantujemy korzystne ceny i profesjonalne przygotowanie do zawodów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Ośrodek jeździecki

Zatrudniamy wykwalifikowanych serwisantów, którzy profesjonalnie zajmują się przygotowywaniem nart i innych sprzętów sportowych na zimę do tego, aby dawały większą radość i bezpieczeństwo podczas zimowej aktywności. W zakresie naszych usług leżą między innymi smarowanie nart specjalistycznymi olejami, ostrzenie krawędzi czy zalewanie ubytków - zapraszamy zarówno narciarzy, jak również snowboardzistów. Dzięki doświadczeniu oraz najlepszym narzędziom, jesteśmy w stanie spełniać wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Serwis narciarski Warszawa

Zdrowy kręgosłup to marzenie wielu Polaków. Niewielu jednak robi cokolwiek, żeby o niego zadbać. Jesteśmy pewni, że dzięki zajęciom odbywającym się w naszej siłowni Atlantic Sports będą Państwo mogli wreszcie zadbać o doskonałe samopoczucie i największą moc swoich kręgów. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w treningach.

Zdrowy kręgosłup

Trening fizyczny na świeżym powietrzu? Z naszymi urządzeniami jest to możliwe. Każda siłownia na dworze ECO, jaką oferujemy w asortymencie firmy Romex to sprzęt, dzięki któremu korzystając ze świeżego powietrza będziecie mogli zadbać o wygląd Waszego ciała. Polecamy nasze drążki, orbitreki czy steppery.

ECO - Siłownia na dworze

Dostarczamy najlepsze rozwiązania dla różnych dziedzin aktywności - fitness, pływania, skatingu oraz wielu innych. Artykuły sportowe w Łukowie to także wyposażenie dla boisk i szkół. Dysponujemy szerokim asortymentem ochraniaczy oraz innych akcesoriów zapewniających bezpieczeństwo, np. podczas rywalizacji drużynowej.

hurtownia sprzętu sportowego Łuków

Bilard Market to sklep bilardowy, w którym znajdziesz szeroką gamę akcesoriów do spędzenia miłego oraz zabawnego czasu w gronie przyjaciół! Oprócz wszelkich sprzętów do gry oferujemy również profesjonalne doradztwo w ich doborze. Dodatkowo, stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego proponujemy im bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług - zgłoś się bezpośrednio do przedstawicieli sklepu, bądź odwiedź oficjalną stronę internetową!

Sklep bilardowy

Jeżeli szukasz profesjonalnego sprzętu do sportu, nasza firma jest idealnym wyborem! Nasze produkty zadowolą najbardziej wymagających sportowców. Nieważne, czy jesteś zawodnikiem, czy amatorem - zawsze możemy zaoferować Ci coś specjalnego. Kaski do unihokeja to gwarancja bezpieczeństwa i wysokiej jakości materiałów.

Kaski do unihokeja