wartościowy spis stron

W naszym asortymencie znajdziecie liczne systemy i i urządzenia, pozwalające na efektywne i najbardziej wydajne znakowanie wybranych produktów czy materiałów. Znajdziecie w naszej ofercie rozmaite etykieciarki, jakie wyróżniają się ich niezwykłą wydajnością oraz wytrzymałością. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają naszym klientom na drukowanie odpowiednich informacji na wybranych urządzeniach we własnym zakresie. Dzięki temu nie będziecie musieli każdorazowo korzystać z pomocy specjalistów.

Etykieciarki

Jeżeli szukasz profesjonalnego urządzenia służącego do określenia prędkości obrotowej jakiegoś obiektu badź wykonania pomiarów kątowych pochylenia, mamy coś dla Ciebie. Posiadamy nowoczesne enkodery magnetyczne, które doskonale sprawdzą się nawet w najbardziej wymagająych warunkach. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Enkoder magnetyczny

„Pańskie oko konia tuczy” – przysłowie to nie straciło na aktualności. Jeśli doglądamy powierzonych naszej pieczy obiektów, sprawiamy, że są one bezpieczniejsze i wydajniejsze. Oferujemy Państwu szeroką gamę urządzeń służących do monitoringu wizyjnego. Rejestratory BCS są jednymi z najlepszych tego typu urządzeń na rynku. Na rejestratory BCS składają się m. In. kamery przemysłowe, które nadają się zarówno do dużych jak i małych obiektów. Oferujemy Państwu niezawodny sprzęt w niezwykle atrakcyjnych cenach.

alarmy jablotron

Przedstawiamy Państwu renomowaną firmę Metalurgia Sp. z o.o. - producenta sprężyn, który zasięgiem swoich działań objął nie tylko Polskę, ale również kraje europejskie. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów produktów, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do różnych branż. Propozycja naszej firmy zakłada dostarczenie produktów wykonanych na specjalne życzenie klienta. Gwarantujemy również kompleksowe doradztwo, przejrzyste warunki umowy, jak również dostawę towaru pod wskazany adres.

zwój o cylindrycznym kształcie

Proponujemy Państwu intuicyjny i prosty w obsłudze system, który pozwoli na prowadzenie uproszczonej księgowości z ewidencją VAT. Program KPIR Finka od TIK-SOFT to narzędzie, z którego z powodzeniem korzysta wiele przedsiębiorstw z różnych branż. Dodatkowymi opcjami jest możliwość fakturowania w PLN, a także prowadzenie rozrachunków w dewizach z kontrahentami według potrzeb użytkownika. Proponujemy rozwiązanie w kilku różnych pakietach, które różnią się od siebie dodatkowymi opcjami. Zachęcamy do testowania 60-dniowej darmowej wersji.

KPiR program

Mamy świetna ofertę dla genetyków, mikrobiologów i badaczy z innych dziedzin naukowych. W sklepie internetowym A-Biotech znajdziecie sprzęt laboratoryjny wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz do wykonywania precyzyjnych pomiarów, diagnozy czy mieszania substancji.

Sprzęt laboratoryjny

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych do obróbki drewna. Proponujemy między innymi niezawodne okleiniarki, które doskonale sprawdzą się w zakładach zajmujących się produkowaniem mebli. Posiadamy sprzęty renomowanej marki Bernardo, charakteryzujące się niezawodnością i wysoką wydajnością pracy w każdych warunkach. Są to urządzenia łatwe w obsłudze oraz nie sprawiające problemów z eksploatacyjnych. Zapewniamy szeroki wybór modeli o różnych parametrach.

Okleiniarki

Wejdź na stronę firmy Ad Technika i przekonaj się, że nasze urządzenia przyspieszą i ułatwią pracę w każdym warsztacie czy hali produkcyjnej. Proponujemy między innymi specjalistyczne frezy do metalu i aluminium. Dzięki zaawansowanej technologicznie budowie sprawiają one, że obróbka CNC może być perfekcyjna w każdym detalu. U nas masz szeroki wybór narzędzi, różniących się parametrami technicznymi i wyposażeniem, takim jak długość ostrza czy średnica uchwytu. Na stronie sklepu znajdziesz również narzędzia z polerowaną krawędzią.

Frezy do metalu

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości artykułów przeznaczonych do wyposażenia magazynu, warsztatu oraz innych powierzchni. Proponujemy między innymi urządzenia służące do usprawniania procesów przenoszenia towarów na terenie przedsiębiorstwa. Posiadamy między innymi niezawodne wózki transportowe, wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów z dbałością o każdy szczegół konstrukcyjny. Poradzą sobie ona nawet z bardzo ciężkimi ładunkami. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami.

wózki widłowe spalinowe

W firmie Termex znajdziecie Państwo szeroki wybór akcesoriów wentylacyjnych dla inwestorów poszukujących nowoczesnych rozwiązań. Chłodnica wodna zapewnia optymalną temperaturę powietrza wtłaczanego do pomieszczeń poprzez całą instalację. W ofercie również centrale sterujące i nagrzewnice. Oferujemy doradztwo.

Chłodnica wodna

Zajmujemy się szybką i tanią naprawą zbitego lub pękniętego wyświetlacza Twojego telefonu. Nasze działania to wymiana szybki między innymi w telefonach marki Huawei. Naprawimy Twój ekran nie tylko w najpopularniejszych w Polsce modelach P8 Lite oraz Y5. Zajmiemy się także najnowszymi i najlepszymi wersjami, takimi jak P8 oraz P9.

Wymiana szybki Huawei

W firmie Elhus s.c. znamy się na obróbce metali. Przeprowadzamy fosforanowanie żelazowe stali oraz aluminium i cynku w celu zwiększenia ochrony przed korozją. To wstępny etap przygotowawczy w procesie lakierowania metali oraz ich galwanizacji. Polecamy również pasywację, czyli zabieg chroniący przed tak zwaną rdzą nalotową. Jest on zupełnie neutralny wobec galwanizowania i innych etapów obróbki. Zapraszamy wszystkie firmy produkujące metale do korzystania z naszych usług. Profesjonalnie przeprowadzamy obróbkę.

Fosforanowanie

Wszystkim Klientom poszukującym specjalistycznych elementów przeznaczonych do maszyn i urządzeń transportu wewnętrznego oferujemy pasy i taśmy transportowe. Prezentujemy wyłącznie artykuły wykonane z trwałych materiałów, takich jak: poliuretan, PCV czy tkanina. Mogą Państwo zamówić u nas towar o grubości od 0,8 mm do 9,1 mm.

Taśmy transportowe

Produktem, który stworzyliśmy z myślą o samochodach uprzywilejowanych na drogach, są lampy ostrzegawcze - koguty. Niezwykle proste w montażu, dają możliwość szybkiej instalacji. Charakteryzują się niskim poborem prądu. Jest to rozwiązanie skutecznie niezależnie od pory roku (sprawdza się także w słoneczne dni).

Lampy ostrzegawcze

W trosce o środowisko naturalne, rozpoczęliśmy produkcję rozwiązań umożliwiających łatwy transport ładunków z materiału ekologicznego. Nasze palety papierowe wyróżniają się dużą lekkością, przy jednoczesnej wysokiej wytrzymałości. Można również indywidualnie dopasować ich parametry, aby posiadały dokładnie takie wymiary, jakie są potrzebne w zakładzie.

palety papierowe

Nasza firma zajmuje się dystrybucją i serwisem maszyn poligraficznych, które są niezbędne przy działaniu każdej drukarni. W ofercie posiadamy przede wszystkim urządzenia do produkcji opakowań, takie jak sklejarka do kartonów, krajarka do papieru, a także urządzenia do sitodruku oraz fleksograficzne. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, oferujemy produkty najwyższej jakości, które są nie tylko szybkie i dokładne, ale również trwałe i niezawodne. Dzięki prowadzeniu profesjonalnemu serwisowi możemy świadczyć kompleksowe usługi.

Krajarka do papieru

Działalność naszej firmy skierowana jest do przedsiębiorstw, które w swojej pracy wykorzystują elementy zabezpieczające. Wytwórnia FOLPLAST produkuje i sprzedaje wysokogatunkowe folie opakowaniowe, wśród których znajdziecie rozwiązania transparentne, barwione z nadrukiem fleksograficznym o grubości 20 – 40 mikronów. Świetnie sprawdzają się do styropianu oraz wełny mineralnej. Wykonujemy także produkty o podniesionych parametrach, w tym ze stabilizatorem zapewniającym odporność na działanie promieni UV.

Folie opakowaniowe

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem pomiarów, które pozwalają m.in. podać wartość rezystancji uziemień czy impedancji pętli zwarcia. Badania elektryczne mogą dotyczyć również skuteczności ochrony przeciwpożarowej, ciągłości przewodów ochronnych, prądów upływowych w urządzeniach i instalacjach, czy wyłączników różnicowoprądowych.

Badania elektryczne

Drukarki do etykiet kolorowych, które znajdą państwo w ofercie naszej firmy to produkty najwyższej jakości, wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale oraz ukierunkowaniem na jak najlepszą wydajność. Każda produkt, którą znajdą państwo w ofercie na pewno sprosta Państwa wymaganiom. Polecamy również niezawodne etykieciarki i czytniki, które będą przydatne w każdym zakładzie przemysłowym.

Drukarka do etykiet kolorowych

Proponowane przez nas rozwiązanie to znaczne ułatwienie dla osób, które zajmują się projektowaniem i cyfrowym prototypowaniem. Fusion 360 to platforma dzięki której z łatwością dokonasz konwersji plików z rozszerzeniami OBJ, DXF czy DWG, wymodelujesz i naniesiesz wszystkie zmiany w czasie rzeczywistym.

Fusion 360

Podczas tworzenia obiektów przemysłowych i mieszkalnych należy korzystać z usług firm solidnych i godnych zaufania, a przede wszystkim doświadczonych. Tylko takie działania zagwarantują, że powstały obiekt będzie mógł służyć swoim użytkownikom przez wiele lat. Nasza firma oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi budowlane, takie jak roboty ziemne oraz konstrukcje betonowe i stalowe. Zrealizowane przez nas projekty inwestycyjne możecie Państwo podejrzeć na naszej stronie internetowej.

Usługi budowlane

W naszej ofercie nie brakuje elementów niezbędnych w każdym mechanizmie. Proponujemy koła łańcuchowe do napędów, które zapewnią urządzeniom płynną, precyzyjną pracę. Produkty sprawdzą się również jako części do większych podzespołów. Znajdą zastosowanie w przemyśle maszynowym, a także branży motoryzacyjnej.

Koła łańcuchowe