wartościowy spis stron

W naszym asortymencie znajdziecie liczne systemy i i urządzenia, pozwalające na efektywne i najbardziej wydajne znakowanie wybranych produktów czy materiałów. Znajdziecie w naszej ofercie rozmaite etykieciarki, jakie wyróżniają się ich niezwykłą wydajnością oraz wytrzymałością. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają naszym klientom na drukowanie odpowiednich informacji na wybranych urządzeniach we własnym zakresie. Dzięki temu nie będziecie musieli każdorazowo korzystać z pomocy specjalistów.

Etykieciarki

Proponujemy Państwu intuicyjny i prosty w obsłudze system, który pozwoli na prowadzenie uproszczonej księgowości z ewidencją VAT. Program KPIR Finka od TIK-SOFT to narzędzie, z którego z powodzeniem korzysta wiele przedsiębiorstw z różnych branż. Dodatkowymi opcjami jest możliwość fakturowania w PLN, a także prowadzenie rozrachunków w dewizach z kontrahentami według potrzeb użytkownika. Proponujemy rozwiązanie w kilku różnych pakietach, które różnią się od siebie dodatkowymi opcjami. Zachęcamy do testowania 60-dniowej darmowej wersji.

KPiR program

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych do obróbki drewna. Proponujemy między innymi niezawodne okleiniarki, które doskonale sprawdzą się w zakładach zajmujących się produkowaniem mebli. Posiadamy sprzęty renomowanej marki Bernardo, charakteryzujące się niezawodnością i wysoką wydajnością pracy w każdych warunkach. Są to urządzenia łatwe w obsłudze oraz nie sprawiające problemów z eksploatacyjnych. Zapewniamy szeroki wybór modeli o różnych parametrach.

Okleiniarki

Zajmujemy się szybką i tanią naprawą zbitego lub pękniętego wyświetlacza Twojego telefonu. Nasze działania to wymiana szybki między innymi w telefonach marki Huawei. Naprawimy Twój ekran nie tylko w najpopularniejszych w Polsce modelach P8 Lite oraz Y5. Zajmiemy się także najnowszymi i najlepszymi wersjami, takimi jak P8 oraz P9.

Wymiana szybki Huawei

W firmie Elhus s.c. znamy się na obróbce metali. Przeprowadzamy fosforanowanie żelazowe stali oraz aluminium i cynku w celu zwiększenia ochrony przed korozją. To wstępny etap przygotowawczy w procesie lakierowania metali oraz ich galwanizacji. Polecamy również pasywację, czyli zabieg chroniący przed tak zwaną rdzą nalotową. Jest on zupełnie neutralny wobec galwanizowania i innych etapów obróbki. Zapraszamy wszystkie firmy produkujące metale do korzystania z naszych usług. Profesjonalnie przeprowadzamy obróbkę.

Fosforanowanie

Wszystkim Klientom poszukującym specjalistycznych elementów przeznaczonych do maszyn i urządzeń transportu wewnętrznego oferujemy pasy i taśmy transportowe. Prezentujemy wyłącznie artykuły wykonane z trwałych materiałów, takich jak: poliuretan, PCV czy tkanina. Mogą Państwo zamówić u nas towar o grubości od 0,8 mm do 9,1 mm.

Taśmy transportowe

W trosce o środowisko naturalne, rozpoczęliśmy produkcję rozwiązań umożliwiających łatwy transport ładunków z materiału ekologicznego. Nasze palety papierowe wyróżniają się dużą lekkością, przy jednoczesnej wysokiej wytrzymałości. Można również indywidualnie dopasować ich parametry, aby posiadały dokładnie takie wymiary, jakie są potrzebne w zakładzie.

Palety papierowe

Nasza firma zajmuje się dystrybucją i serwisem maszyn poligraficznych, które są niezbędne przy działaniu każdej drukarni. W ofercie posiadamy przede wszystkim urządzenia do produkcji opakowań, takie jak sklejarka do kartonów, krajarka do papieru, a także urządzenia do sitodruku oraz fleksograficzne. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, oferujemy produkty najwyższej jakości, które są nie tylko szybkie i dokładne, ale również trwałe i niezawodne. Dzięki prowadzeniu profesjonalnemu serwisowi możemy świadczyć kompleksowe usługi.

Krajarka do papieru

Drukarki do etykiet kolorowych, które znajdą państwo w ofercie naszej firmy to produkty najwyższej jakości, wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale oraz ukierunkowaniem na jak najlepszą wydajność. Każda produkt, którą znajdą państwo w ofercie na pewno sprosta Państwa wymaganiom. Polecamy również niezawodne etykieciarki i czytniki, które będą przydatne w każdym zakładzie przemysłowym.

Drukarka do etykiet kolorowych

Podczas tworzenia obiektów przemysłowych i mieszkalnych należy korzystać z usług firm solidnych i godnych zaufania, a przede wszystkim doświadczonych. Tylko takie działania zagwarantują, że powstały obiekt będzie mógł służyć swoim użytkownikom przez wiele lat. Nasza firma oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi budowlane, takie jak roboty ziemne oraz konstrukcje betonowe i stalowe. Zrealizowane przez nas projekty inwestycyjne możecie Państwo podejrzeć na naszej stronie internetowej.

Usługi budowlane

W naszej ofercie nie brakuje elementów niezbędnych w każdym mechanizmie. Proponujemy koła łańcuchowe do napędów, które zapewnią urządzeniom płynną, precyzyjną pracę. Produkty sprawdzą się również jako części do większych podzespołów. Znajdą zastosowanie w przemyśle maszynowym, a także branży motoryzacyjnej.

Koła łańcuchowe

Gwarancję solidnych i wytrzymałych mocowań dają oferowane przez naszą hurtownię artykuły złączne. Są to takie elementy jak śrubki, wkręty, nakrętki, zawleczki czy podkładki, ale nie tylko. W asortymencie posiadamy również kołki prężne, smarowniczki, gwoździe, pręty gwintowane, wypusty pryzmatyczne i wiele innych akcesoriów.

Hurtownia artykułów złącznych

Witaj w firmie Green Data. Oferujemy profesjonalny skup makulatury w Warszawie. Przyjmujemy każdą ilość zbędnego papieru, odbieramy go od klientów w dużych ilościach, z każdego miejsca w kraju. Oferujemy profesjonalne niszczenie dokumentów z pełną gwarancją poufności i skuteczności. Zapraszamy do kontaktu.

Niszczenie dokumentów gwarancją poufności

Jednym z niezwykle uniwersalnych materiałów i elementów z tworzyw sztucznych są płyty poliwęglanowe - lite bądź komorowe. W zależności od potrzeb można z ich pomocą stworzyć różnego rodzaju konstrukcje - przeszklenia, wiaty, przystanki autobusowe i wiele innych. Bogaty wybór parametrów technicznych materiału pozwala dostosować produkt do danego zastosowania.

Płyty poliwęglanowe

Działająca w Koszalinie firma Markomp posiada w swojej bogatej ofercie doskonałe tonery do drukarek różnych producentów oraz inne produkty, które z pewnością przydadzą się w każdym biurze. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą, atrakcyjną cenowo, ofertą, która z pewnością zachwyci osoby praktyczne i oszczędne!

Tonery Koszalin

Czy poszukują Państwo przedsiębiorstwa, które dostarczy wyroby drewniane idealne do realizacji inwestycji budowlanej lub wykończenia obiektu. Tarcica sucha od firmy PHU HOLZbud z Bydgoszczy wykonana jest z pochodzącego ze sprawdzonych źródeł surowca. Solidna i wolna od wad - ceniona jest przez fachowców z branży. Ponadto, w katalogu dostępnych produktów znajdą Państwo deski tarasowe i podłogowe, boazerie, elewacje i podbitki, meble ogrodowe, płoty i sztachety, krawędziaki a także donice ogrodowe. Zamów i przekonaj się sam.

Krawędziaki