wartościowy spis stron

Proponujemy Państwu intuicyjny i prosty w obsłudze system, który pozwoli na prowadzenie uproszczonej księgowości z ewidencją VAT. Program KPIR Finka od TIK-SOFT to narzędzie, z którego z powodzeniem korzysta wiele przedsiębiorstw z różnych branż. Dodatkowymi opcjami jest możliwość fakturowania w PLN, a także prowadzenie rozrachunków w dewizach z kontrahentami według potrzeb użytkownika. Proponujemy rozwiązanie w kilku różnych pakietach, które różnią się od siebie dodatkowymi opcjami. Zachęcamy do testowania 60-dniowej darmowej wersji.

KPiR program

W naszej firmie znamy się na obróbce metali. Przeprowadzamy fosforanowanie żelazowe stali oraz aluminium i cynku w celu zwiększenia ochrony przed korozją. To wstępny etap przygotowawczy w procesie lakierowania metali oraz ich galwanizacji. Polecamy również pasywację, czyli zabieg chroniący przed tak zwaną rdzą nalotową. Jest on zupełnie neutralny wobec galwanizowania i innych etapów obróbki. Zapraszamy wszystkie firmy produkujące metale do korzystania z naszych usług. Profesjonalnie przeprowadzamy obróbkę.

Fosforanowanie metali

W naszej ofercie nie brakuje elementów niezbędnych w każdym mechanizmie. Proponujemy koła łańcuchowe do napędów, które zapewnią urządzeniom płynną, precyzyjną pracę. Produkty sprawdzą się również jako części do większych podzespołów. Znajdą zastosowanie w przemyśle maszynowym, a także branży motoryzacyjnej.

Koła łańcuchowe

Witaj w firmie Green Data. Oferujemy profesjonalny skup makulatury w Warszawie. Przyjmujemy każdą ilość zbędnego papieru, odbieramy go od klientów w dużych ilościach, z każdego miejsca w kraju. Oferujemy profesjonalne niszczenie dokumentów z pełną gwarancją poufności i skuteczności. Zapraszamy do kontaktu.

Niszczenie dokumentów gwarancją poufności

Jednym z niezwykle uniwersalnych materiałów i elementów z tworzyw sztucznych są płyty poliwęglanowe - lite bądź komorowe. W zależności od potrzeb można z ich pomocą stworzyć różnego rodzaju konstrukcje - przeszklenia, wiaty, przystanki autobusowe i wiele innych. Bogaty wybór parametrów technicznych materiału pozwala dostosować produkt do danego zastosowania.

Płyty poliwęglanowe

Oferujemy urządzenia wspomagające pracę firm, biur i przedsiębiorstw. Pomagamy w wyborze najlepszego sprzętu, instalacji oprogramowania i zapewniamy wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności. Współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in kasy fiskalne, drukarki czy wagi elektroniczne. Zapraszamy do naszego sklepu w Bełchatowie,znajdziesz tu najlepsze urządzenia wspomagające Twój biznes!

kasy fiskalne Bełchatów

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą, zajmującą się przywracaniem do obiegu wody wykorzystanej wcześniej przez różne maszyny. Produkujemy rozwiązania pozwalające na przemysłowe oczyszczalnie ścieków, wykorzystujące metody ozonowania lub chlorowania. Pozbywamy się szkodliwych substancji i osadów, umożliwiając ponowne użycie płynów.

Przemysłowe oczyszczalnie ścieków

Wzmocnij bezpieczeństwo swojej rodziny i posesji. Zainstaluj bezprzewodowy system monitoringu. Jego podstawą jest nowoczesna i podłączona do internetu kamera wifi. Zewnętrzna aparatura będąca częścią sieci pozwoli na budowę kompleksowego systemu monitoringu wizyjnego na terenie Twojego domu lub firmy

Kamera wifi zewnętrzna

Jedną z usług oferowanych przez naszą firmę jest krótkoterminowy i długoterminowy wynajem wózków podnośnikowych. Wrocław to siedziba naszej firmy, natomiast opcję wypożyczenia kierujemy do klientów z całego kraju. Oferujemy maszyny pochodzące od znanych i cenionych producentów, które na pewno Was nie zawiodą!

wynajem wózków podnośnikowych Wrocław

W przemyśle górniczym występuje stałe zagrożenie pożarowe ze względu na zachodzące procesy zagrzewania się i samozapłonu węgla kamiennego. Aby przeciwdziałać temu zjawisku, stosowana jest inertyzacja. To czynność polegająca na zastąpieniu obecnej w kopalni atmosfery gazem obojętnym lub mieszaniną takich związków. W tym celu wykorzystuje się najczęściej azot o resztkowej zawartości tlenu na poziomie 3-5%.

Inertyzacja

Pragniecie elegancko urządzić swój pokój do gier? W takim razie powinna Was zainteresować nasza niezwykła oferta. Znajdziecie w niej solidny blat do biurka gamingowego, który zachwyci Was urodą oraz ogromną wytrzymałością. Dysponujemy również modelami w innych kolorach i wzorach. Na Wasze specjalne życzenie wykonamy elementy codziennego użytku z innych rodzajów drewna m.in. z palisandru, teaku oraz z orzecha amerykańskiego. Więcej szczegółowych informacji o poszczególnych produktach umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

blat do biurka gamingowego

Przyjmujemy zamówienia na urządzenia do transportu materiałów sypkich, np. zbóż. Jako producent przenośników ślimakowych wykonujemy dwie wersje sprzętów: rurową i korytową. Dzięki budowie modułowej istnieje możliwość ich rozbudowy w zależności od potrzeb. Mogą zostać zamontowane w ciągach technologicznych w poziomie lub pod nachyleniem do 30 stopni.

Przenośniki ślimakowe producent

Zajmujemy się wyrabianiem profesjonalnych wyrobów stosowanych w nadawaniu kolorów tkaninom oraz wyrobom z plastiku. Nasza firma to producent barwników do tworzyw sztucznych, które dostępne są w wygodnej formie granulatu. Oferujemy także koncentraty, które są połączeniem jaskrawych pigmentów oraz funkcjonalnych mieszanek polimerowych.

producent barwników do tworzyw sztucznych

Jedną z realizowanych przez nas usług jest cięcie wodą. Jako specjaliści w tej dziedzinie możemy zapewnić naszym klientom szybko i precyzyjnie zrealizowane usługi. Sprawdzony sprzęt, innowacyjne metody działań, fachowa kadra dbająca o prawidłowy przebieg pracy - wszystko to powoduje, że zaufało nam już wiele zadowolonych osób. Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty, a przekonamy Cię, że cięcie strumieniem wody jest zadaniem, w którym nie mamy sobie równych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat tej propozycji.

Cięcie wodą

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości wyroby hutnicze, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Polecamy między innymi polerowane rury ze stali nierdzewnej, charakteryzujące się doskonałymi właściwościami fizykochemicznymi, wysoką odpornością zarówno na szkodliwe działania czynników mechanicznych, jak i chemicznych.

Rury ze stali nierdzewnej

Prowadzenie działalności gospodarczej, która jest oparta na sprzedaży usług czy produktów, zgodnie z polskimi przepisami wymaga posiadania specjalistycznych urządzeń, dzięki którym możliwe jest wydawanie dokumentów sprzedażowych. Firma AKCES z Krakowa proponuje Państwu kasy fiskalne o zróżnicowanej charakterystyce. Poszczególne rozwiązania dostępne w naszej ofercie są dedykowane zarówno do sklepów stacjonarnych, internetowych, jak i też do przedsiębiorstw, które potrzebują rozwiązań mobilnych. Zapraszamy!

kasy fiskalne Konin

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą prezentującą czytnik kodów kreskowych. Nasza firma posiada w swojej ofercie handlowej urządzenia różnego typu. Począwszy od tych jednokierunkowych, do innych zaawansowanych technologicznie i o wielokierunkowym odczycie. Każde nasze urządzenie objęte jest gwarancją producenta oraz możliwością serwisowania w naszym przedsiębiorstwie.

Czytnik kodów kreskowych

Sprzedajemy kserokopiarki kolorowe A3, które znajdą zastosowanie w każdym biurze, w którym liczą się sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania. Sprzęt ten jest niezwykle łatwy w obsłudze, dzięki czemu na jego wybór zdecydowało się już wielu zadowolonych klientów. Najlepsze kopiarki na rynku znajdziesz właśnie u nas - skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji, a przekonasz się o tym osobiście.

Kserokopiarka kolorowa A3