wartościowy spis stron

Proponujemy Państwu intuicyjny i prosty w obsłudze system, który pozwoli na prowadzenie uproszczonej księgowości z ewidencją VAT. Program KPIR Finka od TIK-SOFT to narzędzie, z którego z powodzeniem korzysta wiele przedsiębiorstw z różnych branż. Dodatkowymi opcjami jest możliwość fakturowania w PLN, a także prowadzenie rozrachunków w dewizach z kontrahentami według potrzeb użytkownika. Proponujemy rozwiązanie w kilku różnych pakietach, które różnią się od siebie dodatkowymi opcjami. Zachęcamy do testowania 60-dniowej darmowej wersji.

KPiR program

Zajmujemy się szybką i tanią naprawą zbitego lub pękniętego wyświetlacza Twojego telefonu. Nasze działania to wymiana szybki między innymi w telefonach marki Huawei. Naprawimy Twój ekran nie tylko w najpopularniejszych w Polsce modelach P8 Lite oraz Y5. Zajmiemy się także najnowszymi i najlepszymi wersjami, takimi jak P8 oraz P9.

Wymiana szybki Huawei

W naszej firmie znamy się na obróbce metali. Przeprowadzamy fosforanowanie żelazowe stali oraz aluminium i cynku w celu zwiększenia ochrony przed korozją. To wstępny etap przygotowawczy w procesie lakierowania metali oraz ich galwanizacji. Polecamy również pasywację, czyli zabieg chroniący przed tak zwaną rdzą nalotową. Jest on zupełnie neutralny wobec galwanizowania i innych etapów obróbki. Zapraszamy wszystkie firmy produkujące metale do korzystania z naszych usług. Profesjonalnie przeprowadzamy obróbkę.

Fosforanowanie metali

Wszystkim Klientom poszukującym specjalistycznych elementów przeznaczonych do maszyn i urządzeń transportu wewnętrznego oferujemy pasy i taśmy transportowe. Prezentujemy wyłącznie artykuły wykonane z trwałych materiałów, takich jak: poliuretan, PCV czy tkanina. Mogą Państwo zamówić u nas towar o grubości od 0,8 mm do 9,1 mm.

Taśmy transportowe

Nasza firma zajmuje się dystrybucją i serwisem maszyn poligraficznych, które są niezbędne przy działaniu każdej drukarni. W ofercie posiadamy przede wszystkim urządzenia do produkcji opakowań, takie jak sklejarka do kartonów, krajarka do papieru, a także urządzenia do sitodruku oraz fleksograficzne. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, oferujemy produkty najwyższej jakości, które są nie tylko szybkie i dokładne, ale również trwałe i niezawodne. Dzięki prowadzeniu profesjonalnemu serwisowi możemy świadczyć kompleksowe usługi.

Krajarka do papieru

W naszej ofercie nie brakuje elementów niezbędnych w każdym mechanizmie. Proponujemy koła łańcuchowe do napędów, które zapewnią urządzeniom płynną, precyzyjną pracę. Produkty sprawdzą się również jako części do większych podzespołów. Znajdą zastosowanie w przemyśle maszynowym, a także branży motoryzacyjnej.

Koła łańcuchowe

Witaj w firmie Green Data. Oferujemy profesjonalny skup makulatury w Warszawie. Przyjmujemy każdą ilość zbędnego papieru, odbieramy go od klientów w dużych ilościach, z każdego miejsca w kraju. Oferujemy profesjonalne niszczenie dokumentów z pełną gwarancją poufności i skuteczności. Zapraszamy do kontaktu.

Niszczenie dokumentów gwarancją poufności

Jednym z niezwykle uniwersalnych materiałów i elementów z tworzyw sztucznych są płyty poliwęglanowe - lite bądź komorowe. W zależności od potrzeb można z ich pomocą stworzyć różnego rodzaju konstrukcje - przeszklenia, wiaty, przystanki autobusowe i wiele innych. Bogaty wybór parametrów technicznych materiału pozwala dostosować produkt do danego zastosowania.

Płyty poliwęglanowe

Działająca w Koszalinie firma Markomp posiada w swojej bogatej ofercie doskonałe tonery do drukarek różnych producentów oraz inne produkty, które z pewnością przydadzą się w każdym biurze. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą, atrakcyjną cenowo, ofertą, która z pewnością zachwyci osoby praktyczne i oszczędne!

Tonery Koszalin

Czy poszukują Państwo przedsiębiorstwa, które dostarczy wyroby drewniane idealne do realizacji inwestycji budowlanej lub wykończenia obiektu. Tarcica sucha od firmy PHU HOLZbud z Bydgoszczy wykonana jest z pochodzącego ze sprawdzonych źródeł surowca. Solidna i wolna od wad - ceniona jest przez fachowców z branży. Ponadto, w katalogu dostępnych produktów znajdą Państwo deski tarasowe i podłogowe, boazerie, elewacje i podbitki, meble ogrodowe, płoty i sztachety, krawędziaki a także donice ogrodowe. Zamów i przekonaj się sam.

Krawędziaki

Oferujemy urządzenia wspomagające pracę firm, biur i przedsiębiorstw. Pomagamy w wyborze najlepszego sprzętu, instalacji oprogramowania i zapewniamy wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności. Współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in kasy fiskalne, drukarki czy wagi elektroniczne. Zapraszamy do naszego sklepu w Bełchatowie,znajdziesz tu najlepsze urządzenia wspomagające Twój biznes!

kasy fiskalne Bełchatów

Darmowy prąd to kusząca perspektywa. Fotowoltaika z Małopolski rzeczywiście umożliwia skorzystanie z tej interesującej dla domowego budżetu oferty. Nasza firma zajmuje się doradztwem oraz całościową instalacją systemu, który pozwala na korzystanie z odnawialnego źródła energii. Na początek oferujemy bezpłatne sporządzenie kosztorysu inwestycji.

Fotowoltaika małopolska

Zajmujemy się przeprowadzaniem regularnych przeglądów technicznych obrabiarek. Naprawa maszyn CNC wymaga dopasowania do nich odpowiednich, markowych elementów. Staramy się przywrócić urządzenie do pracy w znacznie lepszym stanie niż przed awarią. Po odbytym serwisie i regeneracji staje się ono bardziej wydajne.

Naprawa maszyn CNC

Zastanawiają się Państwo nad nowoczesnymi rozwiązaniami na kontrolę obecności klientów na basenie? Karty transponderowe są naszą odpowiedzią na tego typu zapotrzebowanie! Stanowią innowacyjny produkt, dzięki któremu ogranicza się wykorzystywanie innych rodzajów zabezpieczeń, jak opaski. Ponadto, na artykułach można zawrzeć logo swojego ośrodka!

Karty transponderowe

Obecnie instalacje elektryczne można spotkać w każdym domu. Ich bezpieczne wykonanie musi opierać się na wykorzystaniu sprawdzonych akcesoriów i osprzętu. W asortymencie naszego sklepu przygotowaliśmy dla Państwa różnego rodzaju kable i przewody. Oferujemy rozgałęźniki, listwy przeciwprzepięciowe, gniazda przenośne, wtyczki oraz przedłużacze. Z naszą pomocą poradzą sobie Państwo z każdymi pracami we własnym domu.

Kable i przewody

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą, zajmującą się przywracaniem do obiegu wody wykorzystanej wcześniej przez różne maszyny. Produkujemy rozwiązania pozwalające na przemysłowe oczyszczalnie ścieków, wykorzystujące metody ozonowania lub chlorowania. Pozbywamy się szkodliwych substancji i osadów, umożliwiając ponowne użycie płynów.

przemysłowe oczyszczalnie ścieków

Chciałbyś wykonać na zamówienie element wycięty z metalu lub tworzywa? Jesteś konstruktorem i szukasz sposobu na zdobywanie niezbędnych części? Odwiedź firmę Szlifbor, świadczącą usługi CNC: frezowanie aluminium, wycinanie i obróbkę materiałową. Pracujemy na metalach nieżelaznych, drewnie i jego pochodnych oraz tworzywach sztucznych.

Frezowanie aluminium