wartościowy spis stron

Każdy adwokat i radca prawny kancelarii prawnej Bydgoszcz, świadczącej usługi prawne zajmuje się określoną tematyką i współpracuje z określonym typem klientów. Istnieją kancelarie prawne w Bydgoszczy, do których należy obsługa prawna klientów indywidualnych. Z kolei inni zajmują się przede wszystkim doradzaniem w kwestiach prawnych firmom i instytucjom.

Radca prawny - Bydgoszcz

Rzetelny radca prawny w Szczecinie oferuje kompleksową pomoc prawną firmom, a także klientom indywidualnym. W zakres moich zainteresowań wchodzą głównie sprawy karne oraz szeroko rozumiane sprawy cywilne. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy lub wątpliwości serdecznie zachęcam do współpracy. Kancelaria prawna Wierzbiński i Wierzbiński zaprasza.

Sprawy cywilne

Profesjonalna kancelaria notarialna w Bydgoszczy zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, dzięki czemu możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci pomoc, jakiej oczekujesz. Jeżeli zależy Ci na tym, by oddać swoje sprawy w ręce profesjonalistów - nasze drzwi stoją przed Tobą otworem.

Kancelaria notarialna Bydgoszcz

Sygnaliści to osoby, które zgłaszają wszelkie nieprawidłowości na terenie zakładu pracy lub innych organizacji. Dyrektywa z dnia 3.10.2019 r. definiuje ich jako osoby fizyczne, które ujawniają publiczne informacje na temat naruszeń. Ochrona ich nie obejmuje tajemnicy radcowskiej, adwokackiej czy też lekarskiej.

sygnaliści

Kancelaria świadczy pomoc prawną w sprawach odszkodowawczych. Kapitalizacja renty może być przyznana przez sąd na żądanie poszkodowanego. Prowadzimy negocjacje w imieniu klienta, sporządzamy pozwy oraz reprezentujemy przed sądem. Doprowadzamy do zawierania porozumień w sprawach dotyczących świadczeń rekompensacyjnych.

kapitalizacja renty

Komornik Sebastian Dulko to osoba, która oferuje usługi związane z sektorem prawno-finansowym. Podejmuje zarówno sprawy indywidualne, jak i korporacyjne, niezależnie od stopnia skomplikowania. Działa na rzecz Klientów, którzy potrzebują wsparcia w sprawach prawnych, odzyskiwaniu długów czy egzekwowania należności.

Komornik Sebastian Dulko