wartościowy spis stron

Stawiamy sobie za cel wspieranie podmiotów gospodarczych o różnej wielkości oraz zajmujących się działalnością w wielu branżach. Kancelaria Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka zajmuje się głównie praktyką kancelaryjną, ale wykwalifikowała się też w szeregu wąskich specjalności, wśród których znalazło się m. in. FATCA w Polsce.

FATCA w Polsce

Do naszej Kancelarii w Koninie mogą zgłosić się osoby fizyczne, które spotkały się z problemami natury cywilnej czy rodzinnej. Radca Prawny Karolina Raszewska-Wysocka podejmuje się spraw, takich jak rozwód, podział majątku, przyznanie alimentów czy ustalenie bądź zaprzeczenie ojcostwa. We wszelkich swoich działaniach postępujemy zgodnie z zasadami etyki i przestrzegamy tajemnicy zawodowej. Rozwiązujemy także problemy związane z przepisami dotyczącymi spadku, m.in. stwierdzenia jego nabycia czy dochodzenia zachowku.

Rozwód Konin

Jesteśmy kancelarią adwokacką mającą swoją siedzibę w Warszawie. Obsługa prawna przedsiębiorców, prowadzona przez nas, obejmuje m.in. windykację należności, restrukturyzację spółek, reprezentację klientów oraz opiniowanie umów i kontraktów handlowych oraz bieżąco doradzamy w ramach prowadzonej działalności.

Obsługa prawna przedsiębiorców

Jeżeli masz problem z jedną z tych dziedzin: windykacją należności, sprawą o rozwód lub walką o odszkodowanie po wypadku, zgłoś się do kancelarii adwokackiej w Gdańsku. Profesjonalni adwokaci oferują nie tylko fachowe porady prawne, ale też pomoc w przygotowaniu formalności, pozwów, a także zastępstwo sądowe. Swoje usługi świadczą zarówno dla klientów indywidualnych (w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego), jak i podmiotów gospodarczych (szczególnie tych na początku działalności biznesowej).

Porady prawne

Każdy adwokat i radca prawny kancelarii prawnej Bydgoszcz, świadczącej usługi prawne zajmuje się określoną tematyką i współpracuje z określonym typem klientów. Istnieją kancelarie prawne w Bydgoszczy, do których należy obsługa prawna klientów indywidualnych. Z kolei inni zajmują się przede wszystkim doradzaniem w kwestiach prawnych firmom i instytucjom.

Radca prawny Bydgoszcz