wartościowy spis stron

Zarówno Klienci z Mińska Mazowieckiego, jak i Warszawy mogą skorzystać z pełnej obsługi prawnej adwokata Dariusza Makulca. Nasza Kancelaria zajmuje się przygotowaniem i prowadzeniem spraw dotyczących nie tylko prawa cywilnego, gospodarczego lub karnego. Uczestniczymy również w życiu firm i spółek - od początku, czyli od momentu ich założenia, poprzez dynamiczny rozwój (fuzje, transakcje biznesowe, spory ze związkami zawodowymi, etc.), aż po moment likwidacji działalności. Udzielamy także kompleksowych porad.

Adwokat Mińsk Mazowiecki

Oferuję usługi związane z postępowaniem egzekucyjnym na każdym jego etapie. Zajmuję się ściąganiem alimentów, sporządzam protokoły stanu faktycznego przed wydaniem orzeczenia oraz doręczam zawiadomienia sądowe i inne dokumenty za potwierdzeniem odbioru. Głównym obszarem działalności Kancelarii Komorniczej Szymon Michno przy Sądzie Rejonowym w Limanowej jest windykacja należności dłużnika i poszukiwanie jego majątku na zlecenie wierzyciela. Przyjmuję strony w poniedziałki w godzinach 9:00-13:00 oraz w czwartki w godzinach 13:00-15:00.

Windykacja Limanowa

Chociaż podczas formalizowania zakończenia małżeństwa kluczową rolę grają emocje, warto zachować zimną krew i odpowiednio przygotować się do rozprawy. Adwokat Małgorzata Niemiec z Wrocławia zajmuje się udzielaniem porad prawnych w tym zakresie, a także reprezentuje Klientów na wokandzie. Tam zresztą nie tylko odbędzie się rozwód, ale także zostanie podzielony majątek, a także zostaną określone obowiązki rodzicielskie. Dlatego warto wesprzeć się pomocą specjalisty. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.

rozwód wrocław

Stawiamy sobie za cel wspieranie podmiotów gospodarczych o różnej wielkości oraz zajmujących się działalnością w wielu branżach. Kancelaria Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka zajmuje się głównie praktyką kancelaryjną, ale wykwalifikowała się też w szeregu wąskich specjalności, wśród których znalazło się m. in. FATCA w Polsce.

FATCA w Polsce

Branża e-commerce od wielu lat rozwija się bardzo dynamicznie, również w Polsce. Dlatego też dostosowywane do rozwoju rynku są nieustannie nowelizowane rozwiązania prawne, które obejmują szereg kwestii związanych ze sprzedażą przez internet, a także polityką bezpieczeństwa danych osobowych. Rejestracja GIODO do usługa oferowana przez LS Polska, która polega na przeprowadzeniu kompleksowej procedury zgłoszeniowej Państwa działalności do organu odpowiedzialnego za magazynowanie i przechowywanie informacji wrażliwych.

Giodo zgłoszenie