wartościowy spis stron

Nasza firma prowadzi sklep papierniczy online. Dzięki temu można u nas zamówić o dowolnej porze dnia i nocy materiał eksploatacyjny do drukarki, a także segregatory, koperty bezpieczne, teczki i kartony. Polecamy także inne artykuły biurowe, pomagające m.in. przy archiwizacji dokumentów. Dysponujemy laminatorami i bindownicami.

Sklep papierniczy online

Chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób złagodzić wszelkie problemy, jakie mogą pojawić się między członkami zespołu? Jak poradzić sobie z powstającymi konfliktami, a w efekcie uzyskać znacznie większą spójność wszystkich prac w projekcie? W takim wypadku koniecznie skontaktuj się z przedstawicielami firmy Skills, którzy posiadają ogromne doświadczenie w organizowaniu specjalistycznych kursów związanych z biznesem. Na szczególną uwagę zasługuje szkolenie PRINCE2 Foundation&Practitioner, które przygotowuje do egzaminu.

Prince2 szkolenie

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy artykuły papiernicze, takie jak notatniki, bloki, zeszyty, bruliony, notesy, czy wizytowniki. Jesteśmy przekonani, że produkty z naszej oferty to doskonałe uzupełnienie Państwa biura a także ułatwienie i usprawnienie organizacji pracy. Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły papiernicze

Nasza firma działa na terenie Poznania, oferując swoim klientom konsultacje i doradztwo podatkowe. Nasza pomoc obejmuje przeprowadzanie audytów finansowych oraz sporządzanie identyfikacji ryzyka inwestycji. Można również zwrócić się od nas z bezpośrednim pytaniem dotyczącym interpretacji norm prawa. Zapewniamy również wsparcie w trakcie kontroli z Urzędu Skarbowego.

Doradztwo podatkowe Poznań

Nasza firma wyszukuje i przedstawia najatrakcyjniejsze oferty zysku - każda inwestycja w obligacje jest przez nas sprawdzona. Przedstawiamy jasne zasady, korzyści i ryzyko z jakim wiąże się takie emisje publiczne i prywatne. Zainteresowani powinni zwrócić szczególną uwagę na oprocentowanie, termin wypłaty odsetek i zabezpieczenie.

Inwestycja w obligacje

Poza prowadzeniem księgowości oraz spraw kadrowych nasze centrum biznesowe oferuje swoim Klientom także usługę jaką jest wirtualny sekretariat. W skład usługi wchodzi między innymi obsługa korespondencji, prowadzenie dokumentacji oraz możliwość posiadania stacjonarnego adresu firmy. Informacje na temat oferty znajdują się na naszej stronie.

Wirtualny sekretariat

Sprawne wydawanie paragonów pozwoli na szybszą obsługę klientów, co przełoży się na większą ilość obsłużonych osób i wyższy utarg. Nasze drukarki fiskalne są koniecznym elementem każdego sklepu. Znajdą swoje miejsce zarówno w niewielkich sklepach warzywnych lub spożywczych, jak i w ogromnych marketach.

Drukarki fiskalne