wartościowy spis stron

Wiele firm gastronomicznych oferuje sprzedaż produktów na wynos. Aby zachowały one pełnię walorów smakowych i estetycznych, trzeba odpowiednio je pakować. Ekologiczne talerze z trzciny cukrowej ze sklepu Pure Planet doskonale nadają się do serwowania wzelkich potraw. W ofercie posiadamy talerze jednorazowe w różnych kształtach i rozmiarach, które przydadzą się na imprezy domowe czy firmowe.

Talerze z trzciny cukrowej

Restauracja Satyna zaprasza na niezwykłe przyjęcia weselne. Łódź to miasto, w którym coraz więcej par młodych stawia w swoim wyjątkowym dniu na elegancję, luksus, ekstrawagancję, ale nigdy na przepych. Dlatego też doskonałym wyborem sali weselnej będzie właśnie Satyna. To właśnie tutaj znajdą Państwo najwspanialsze dekoracje, przestronne miejsce dla licznie zgromadzonych gości, a co najważniejsze doskonałe jedzenie, które sprawia, że wszystkie przyjęcia weselne odbywające się w naszej restauracji są niezwykłe.

Restauracja Łódź

Jesteśmy producentów koszyków i skrzynek na owoce i warzywa. W naszej ofercie znajdziecie wyplatane z łuszczki z drewna osikowego i topolowego jednorazowe koszyczki. Drewniana łubianka na truskawki, maliny, grzyby czy inne produkty atrakcyjnie prezentuje towar i pozwala na wygodny transport, a później także sprzedaż.

Łubianka na truskawki

Cukierki reklamowe to element marketingowy, który jest dziś doceniany coraz częściej. Czekoladki, krówki czy cukierki reklamowe muszą być przede wszystkim smaczne i efektowne, dzięki czemu kształtować będą pozytywne skojarzenia z marką. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty różnorodnych słodyczy reklamowych!

krówki z nadrukiem

W naszej ofercie można znaleźć zdrowe tłuszcze roślinne. Oferowana oliwa kalamata to produkt pochodzący z wysp greckich. Artykuł pochodzi z ręcznego zbioru owoców - odmiany Koroneiki. Ma jasny złoto-zielony kolor i aromat dojrzałych owoców. Posiada wyrazisty smak z nutą ostrości i goryczy. Produkt dostępny na naszej stronie jest przeznaczony do spożywania na surowo.

Oliwa kalamata

Oferowane przez nas Miody Manuka to zdrowe produkty pochodzące z Nowej Zelandii. W naszym sklepie znajdziesz je w różnych formach, jak na przykład w czystej postaci lub lizaka, cukierka, a nawet ciastek. Zapoznaj się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej i poznaj zbawienny wpływ jaki mają nasze ekologiczne towary.

Miody Manuka

Czy pragniesz zrealizować swój biznes gastronomiczny na kołach? Nasza firma pomoże Ci udekorować i wyposażyć food trucka wedle Twoich wymagań! Specjalizujemy się w przeróbkach różnego rodzaju pojazdów w mobilne punkty gastronomiczne. Nasza najnowsza propozycja to zabudowa food truck w Częstochowie. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. W naszych projektach stawiamy na funkcjonalność, estetykę i trwałość, by pomóc Ci wyróżnić się na tle konkurencji! Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się o wysokiej jakości naszych usług!

Zabudowa food truck Częstochowa

Sklep gastronomiczny Warszawa oferuje bogaty wybór wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów dla restauratorów oraz pasjonatów sztuki kulinarnej. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia profesjonalnej kuchni, włącznie z ekspresami do kawy, kuchenkami i sprzętem chłodniczym. Nasz sklep zapewnia także fachową obsługę i doradztwo, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru dostosowanego do Twoich potrzeb.

Sklep gastronomiczny Warszawa