wartościowy spis stron

Szukasz prezentu dla swojej pociechy, ale nie wiesz co jej kupić? Z pomocą przychodzi nasz sklep z zabawkami dla dzieci, który posiada szeroką ofertę klocków edukacyjnych dla maluchów w różnym wieku: 3- i 4-latków (duże, proste kształty), jak i większych (mniejsze elementy umożliwiające wybudowanie poruszającego się robota itp.).

sklep z zabawkami dla dzieci

W trudnym czasie po śmierci bliskiej osoby bardzo ważna jest fachowa pomoc i wsparcie ze strony odpowiedniego zakładu. W Warszawie działa nasz dom pogrzebowy, w którym kompleksowo organizujemy ceremonie katolickie oraz świeckie. Oferujemy transport całodobowy ciał z miejsca zgonu. Posiadamy własne chłodnie oraz zaplecze do przygotowywania zmarłych na pochówek. Oferujemy możliwość pożegnania zmarłego przez najbliższych w naszej kaplicy. Sprzedajemy własnej produkcji trumny, urny, wieńce.

Dom pogrzebowy Warszawa

Nasze planetarium mobilne ORBITEK zapewnia niezwykłe wrażenia dla wszystkich odkrywców tajemnic kosmosu. Oferujemy pokazy zarówna dla dorosłych, jak i dla najmłodszych uczestników. Zróżnicowana oferta tematyczna, dostosowana do wieku i zainteresowań, zadowoli nawet najbardziej wybredne osoby. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Planetarium mobilne