wartościowy spis stron

Jesteśmy pasjonatami motoryzacji. Od ponad 20 lat uczymy osoby poruszające się po polskich drogach, jak bezpiecznie i ekonomiczne jeździć. Szkolenia bezpiecznej jazdy dla kierowców w Akademii AMS Grzebieluch są dedykowane zarówno dla amatorów, jak i też profesjonalistów rajdowców. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty.

Szkolenia bezpiecznej jazdy

Chcesz udać się na wakacyjną wymianę studencką, podczas której zobaczysz wszystkie atrakcje turystyczne USA? Organizowany przez nas wyjazd obejmuje pracę w kreatywnym, młodym, międzynarodowym zespole i zwiedzanie Stanów Zjednoczonych. To idealna okazja na poznanie nowych osób, naukę angielskiego i przeżycie niezapomnianej przygody.

atrakcje turystyczne USA

Nasze szkolenie obejmuje 18 tematycznych modułów, wraz z ćwiczeniami i skryptami do poznania języka zapytań - SQL od podstaw. Uczestnicy uczą się w zamkniętej grupie i poznają różnorodne systemy pracujące na tym języku. W programie znajdują się lekcje z grupowaniem i filtrowaniem danych czy tworzeniem funkcji oraz tabel.

SQL od podstaw

Marzysz o tym, by zawodowo zajmować się wizerunkiem? Skorzystaj z bogatej oferty, jaką prezentuje ta wrocławska szkoła charakteryzacji. Odbywając w niej zajęcia, nabędziesz wiedzę z zakresu doboru odpowiednich kosmetyków do typu skóry. Pozwoli ci to w przyszłości odpowiadać za makijaż w trakcie sesji fotograficznych czy filmowych.

szkoła charakteryzacji Wrocław